Cocktail met cranberry en vodka
feestelijk met limoen en munt- Aantal: 2
- Bereidingstijd: 10 min
- Klaar in: 10 min
Deze cocktail met cranberry, rode grapefruit en vodka is heerlijk voor een feestje en heel eenvoudig om te maken. Zelf maak ik deze op oudejaarsdag, Lekker fris en feestelijk om het jaar mee af te sluiten!
Cocktail tijdens oud en nieuw, een feest!
Champagne drinken we rond middernacht, voor die tijd maak je de avond nog feestelijker met een heerlijke cocktail! Met z’n allen rond de keuken, mix en shake! Een beetje vuurwerk erbij, een top jaarwisseling!
Bereidingswijze
- Vul de cocktailshaker voor de helft met ijs. De wodka, cranberrysap, grapefruit en limoensap kan hier bij en schud goed.
- Vul de glazen met ijs en schenk de cocktail in. Maak af met limoenschil, munt en feestelijke rietjes! Happy new year!
Ik vond er iets aan ontbreken. Met 1 cl suikersiroop komt deze cocktail tot een hoger niveau en komen de smaken beter tot hun recht.
Dank voor de feedback Wim!
Voor hoeveel cocktailglazen is het recept. Ik wil het zaterdag maken.
Voor 2 cocktails.