Tomatensoep met ravioli
En geroosterde paprika- Aantal:
2
- Bereidingstijd:
5 min
- Wachttijd:
10 min
- Klaar in:
15 min
- Kcal:
268
Tomatensoep met ravioli, gezond en lekker. Snel te maken en licht gerecht. ’n Soep recept voor een doordeweeks dag met knapperige prei.
Tomatensoep met pasta
Neem je liever tortellini, dat kan natuurlijk ook. Als je verse tortellini neemt ben je net zo snel klaar. Tomatensoep met pasta naar keuze, lekker vega gevuld met spinazie, funghi of neem met pomodoro.
Ravioli zijn gevulde kussentjes van pasta. Van de pasta worden bladen gemaakt, die in een vorm worden gesneden en gevuld met o.a. vlees of kaas. De laagjes pasta worden meestal met een vork tegen elkaar aangedrukt.
Tomatensoep met ravioli
Ingrediënten
- 1 rode ui
- 1 teentje knoflook
- 2 gegrilde paprika's pot
- 400 gr gepelde tomaten blik
- 300-400 ml groentebouillon
- 1 prei
- 250 gr verse ravioli
- verse basilicum
Instructies
- Pel en snipper de ui en de knoflook fijn. Fruit aan in olijfolie in een soeppan. Snij de geroosterde paprika’s in stukken en voeg ze samen met de gepelde tomaten toe aan de pan. Voeg ook de bouillon toe en breng het samen aan de kook.
- Laat de soep zo’n 5 minuten koken. Was en snij ondertussen de prei in dunne ringen. Pureer de soep met een staafmixer. Voeg de prei en ravioli toe en kook (samen of apart) de ravioli volgens de aanwijzingen gaar. Proef en breng op smaak met basilicum, peper en grof zout.
Serveer met olijfolie en rasp van parmezaanse kaas.
Ook lekker: Ravioli met kip en geroosterde paprika heerlijk en handig een snel en easy recept voor als je even geen tijd hebt.
Recente recepten en artikelen
Wat vind je van het recept?